Sektörde 28. yıl…

MacPromotion, Cengiz Mumay tarafından 4 Ocak 1991 yılında Roza Reklamcılık adıyla İstanbul’da kuruldu. Firma, 11 Haziran 1993’te Mac adıyla limited şirkete dönüştü.

2002 yılına kadar Türkiye’nin yüz akı firmalarına hizmet veren bir reklam ajansı olarak çalışmalarını sürdürdü.

1998 yılında bir koluyla promosyon üretimine başladı. Bu tarihte MacPad markasıyla Türkiye’de ilk Mousepad üretimini gerçekleştirdi.

2003 yılından itibaren reklam ajansı çalışmalarına son vererek tamamen bir promosyon şirketine dönüştü. Mousepad üretiminin yanı sıra seramik ve porselen üretimine başladı. Promosyon kimliğini, iç ve dış piyasalardan tedarik ettiği promosyon malzemelerini pazarlayarak bütünleştirdi. Böylece tam anlamıyla bir promosyon tedarik şirketi oldu.

2006 yılında Promotürk ve Avrupa Promosyon Birliği EPPA’ya üyeliği kabul edildi.

2008 yılında Mim Kurumsal Hediyelik markasını oluşturarak, kurumsal VIP hediyeliklerin üretimine başladı. İznik Çinisi, Türk El Sanatları ve Osmanlı Porselen ve Cam işçiliğinden oluşan kreasyonunu oluşturdu.

2010 yılında Promosyonel USB Flash Belleki powerbank ve diğer teknolojik ürünlerin ithalatına başladı. Temmuz 2013’de USB pazarının kalbi Çin’in Shenzhen kentinde, ardından da 2014’ün Şubat ayından Shangai kentinde ofis açarak bu alanda Türkiye, Avrupa ve yakın coğrafyamızın önemli bir USB Flash Bellek tedarikçisi olma yolunda ciddi bir adımlar attı.

MacPromotion, klasik promosyon gereksinimlerinin yanısıra, teknolojinin hayatımıza daha fazla girmesiyle birlikte önem kazanan Promosyonel Teknolojik Ürün çeşitliliğini arttırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

28 yıldır aynı heyecanla ve sizden aldığımız destekle çözümler üretmeyi sürdüreceğiz.

Vizyonumuz

Promosyon sektöründe Türkiye, Avrupa ve yakın coğrafyamızın promosyon tedarik firması olmak.

Hizmet ve ürün kalitemizle promosyon alıcılarının ilk tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

Ürettiğimiz, pazarladığımız ve ithal ettiğimiz tüm malzemelerde insan ve çevre sağlığına birinci derecede saygı göstermek. Tedarikçilerimizin de buna uymasını sağlamak.

Sosyal sorumluluk bilinciyle davranıp, insana hizmet etmek.

Misyonumuz

Tüm çalışmalarımızda bireye ve topluma saygılı olmak.

Hukuka, ekonomik ve etik değerlere bağlı olmak.

Müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutmak.

Tedarikçilerimizin, bayilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak

Değerlerimiz

Takım çalışmasına inanan ekibimizle müşteri odaklı, yenilikçi, dürüst ve şeffaf, yenilikçi, yaratıcı, dinamik olmak. Çevre ve toplumsal duyarlılıklara uygun davranmak.